AKÇAALAN YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

KÜTAHYA - TÜRKİYE

 

AKÇAALAN'LILAR TELEFON REHBERİ YAPILMASI HAKKINDA

 

            ÖNEMLİ NOT  1

            KÜTAHYA MERKEZ'de FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN AKÇAALAN YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ, YURT İÇİNDE ve YURT DIŞINDA YAŞAYAN HEMŞERİLERİMİZİN, ADI SOYADI, İŞ, EV ADRESLERİ ve TELEFONLARI, CEP TELEFONLARI, VARSA İNTERNET  ve E-MAİL ADRESİ, İŞ HAYATI ÇALIŞMA ALANLARI, KAN GRUBU BİLGİLERİ ve VESİKALIK FOTOĞRAFTAN(İsteğe Bağlı) OLUŞAN BELGELER KULLANILARAK TELEFON REHBERİ YAPACAKTIR.

            YUKARİDAKİ BAHSE İLGİLİ KİŞİSEL  BİLGİLERİNİZ  HAKKINDA AKÇAALAN YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ, adına birol_ak2000@yahoo.com, Birol Akdemir - İş:  0.274.231 13 13, Naki KÖSE – İş : 0.274.212 23 39 veya Zeynel ODABAŞ Cep : 0.535.967 77 94 ' a E-MAİL veya TELEFONLARI KULLANARAK BİLGİLENDİRMENİZ TALEP EDİLMEKTEDİR.

           DERNEĞİN AMACI HER TÜRLÜ İHTİYAÇ HALİNDE HEMŞERİLERİMİZE EN KOLAY ŞEKİLDE REHBER ARACILIĞIYLA ULAŞMAYI AMAÇLAMAKTADIR.

            KONU HAKKINDA HASSASİYETLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

    AKÇAALAN YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA

 

YÖNETİM KURULU

 

 

WEB MASTER ÖNEMLİ NOT  2 

            KİTAP HALİNDE YAYINLAYACAĞIM, GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE AKÇAALAN ve GEDİZ KİTAP ÇALIŞMAM İÇİN ve İNTERNET SİTESİNİN GELİŞTİRİLMESİ AMACIYLA AKÇAALAN, GEDİZ, CİVAR KÖY VE KASABALAR HAKKINDA, DEPREM ÖNCESİ, DEPREM ZAMANI ve BU GÜNKÜ DURUMU FOTOĞRAFLARI ve İLÇE, KASABA VE KÖYLERİN TARİHÇE, TARİHİ, DOĞAL ve DİNİ ZİYARET YERLERİ HAKKINDA Birol Akdemir  birol_ak2000@yahoo.com, - İş:  0.274.231 13 13, İLETİŞİM HATLARIYLA BENİMLE İRTİBATA GEÇMENİZİ TALEP ve TEMENNİ EDİYORUM.

            GEREKLİ BİLGİ ve BELGELERİ EĞER YAPABİLİYORSANIZ CD'ye KAYIT EDEREK veya CD'ye KAYIT İMKANINIZ YOKSA, ELİNİZDE BELGELERİ POSTA YOLU İLE TARAFIMA GÖNDEREREK,BELGELERİN BİRER KOPYASINI ALINDIKTAN SONRA TEKRAR GERİ İADE ETMEM KARŞILIĞINDA BAHSE KONU BİLGİLERİ POSTA veya KARGO GÖNDERMENİZ DE MÜMKÜNDÜR.

 

 

WEB MASTER ÖNEMLİ NOT  3

            TÜRKİYE'de YAKLAŞIK 10 CİVARINDA İL'de AKÇAALAN ADINI TAŞIYAN, (ANTALYA, BOLU MERKEZ, BOLU GÖYNÜK, ÇANAKKALE LAPSEKİ, MANİSA MERKEZ, MANİSA GÖLMARMARA, MANİSA KULA, MUĞLA BODRUM, KARAMAN MERKEZ, KÜTAHYA GEDİZ, TOKAT MERKEZ, SİNOP) KÖY ve KASABA MEVCUTTUR.

 

            DİĞER İLLERİMİZİN SAYIN AKÇAALAN HALKI YAŞAYANLARI

            Birol Akdemir  birol_ak2000@yahoo.com, İş:  0.274.231 13 13, İLETİŞİM BİLGİLERİM İLE BENİMLE İRTİBATA GEÇEREK SİZLER HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK, VARSA ORTAK NOKTALARDA BULUŞMAK ve BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE, GEREKİRSE KARŞILIKLI OLARAK WEB ADRESİMDE SİZLERDEN BAHSETMEK İSTERİM. 

        YUKARIDAKİ KONULAR HAKKINDA HASSASİYETLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

 

WEB MASTER ÖNEMLİ NOT  4

 

Site İçerisindeki yazı ve fotoğraflar, Fotoğraflar üzerine Ad ve Soyadları bulunan şahıslara

ve

 Akçaalan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.

 

5846 sayılı kanun gereği yazılı ve görsel materyallar izinsiz kullanılamaz. 

 

 İzinsiz kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır.

 

Birol AKDEMİR

Akçaalan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Başkanı 

Fotoğraf Sanatçısı, Koleksiyoner

KÜTAHYA